احتمال جدایی کونته از چلسی به خاطر یورنته!

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user254220/content-article/f18df487-29a7-484c-a657-af4525267d44.jpeg

آنتونیو کونته از کادر مدیریت ورزشی چلسی رضایت چندانی ندارد و عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات را متوسط قلمداد کرده است.

به گزارش فوتبال جهان ، نمی توان گفت که چلسی در نقل و انتقالات عملکرد ضعیفی داشت؛ اما همه نیازهای کونته نیز برآورده نشد.

مربی ایتالیایی سخت علاقمند بود تا فرناندو یورنته مهاجم بلندقامت اسپانیایی سوانسی را به خدمت بگیرد ؛ اما او در نهایت راهی تاتنهام شد. کونته به تازگی دریافته است که مسئولان چلسی برای جذب یورنته به بهانه سن بالای این بازیکن(32 سال) تنها 5.5 میلیون یورو پیشنهاد داده بودند که کمتر از نصف مبلغ پیشنهادی تاتنهام بود. این مساله خشم کونته را برانگیخته است.

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user337460/news/3_17.jpg

در روزهایی که موراتا تا دو ماه دیگر هم مصدوم است و دیگو کاستا هم راهی اتلتیکو شده، چلسی فقط باتشوایی را در نوک حمله در اختیار دارد و کونته نگران خط آتش تیمش است.

سرمربی ایتالیایی چندان با جدایی غیرمنتظره از باشگاهش بیگانه نیست. او سال 2014 و پس از اینکه یوونتوس را سه فصل متوالی قهرمان سری آ کرده بود، به دلیل اختلاف با سیاست های نقل و انتقالاتی یووه از این تیم جدا شد و کمی بعد هدایت تیم ملی ایتالیا را پذیرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.