ماتا و رد پیشنهاد نجومی چینی ها

https://reddevilarmada.com/wp-content/uploads/getty-images/2017/05/680083386-arsenal-v-manchester-united-premier-league.jpg.jpg

نشریه میرر مدعی شد که خوان ماتا هافبک منچستریونایتد ، پیشنهاد اغواکننده ای از چین در اختیار دارد؛ ولی این پیشنهاد را رد کرده تا در یونایتد بماند.

به گزارش فوتبال جهان ، قرارداد ماتا با شیاطین سرخ تا سال 2019 اعتبار دارد؛ ولی بندهایی برای تمدید آن نیز وجود دارد. با این حال گفته می‌شود یک باشگاه چینی پیشنهادی نجومی به ستاره اسپانیایی ارائه کرده است.

در حال حاضر ماتا هفته ای 165 هزار پوند حقوق می‌گیرد؛ ولی اختلاف پیشنهاد چینی ها با حقوق دریافتی ماتا بسیار چشم‌گیر توصیف شده است. با این وجود، ستاره شیاطین سرخ علاقه ای به حضور در لیگ چین ندارد و می‌خواهد در منچستریونایتد به فوتبالش ادامه دهد.

آندر هررا، هموطن و هم تیمی ماتا نیز شرایطی مشابه او دارد. قرارداد او در تابستان آینده به پایان می‌رسد؛ ولی یونایتد به دنبال تمدید قرارداد با اوست.

هررا به عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته یونایتد انتخاب شد؛ ولی با حضور ماتیچ، جایگاهش را در این فصل از دست داد. حال باید دید که تکلیف این دو ستاره اسپانیایی در الدترافورد چگونه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.