ادعای AS : بارسلونا در ژانویه یک مدافع راست به خدمت می‌گیرد

ادعای AS: بارسلونا در ژانویه یک مدافع راست به خدمت می‌گیردبا جدایی دنی آلوز سمت راست خط دفاعی کاتالان‌ها به اصلی‌ترین دغدغه هواداران و مدیران این تیم تبدیل شده است.

به گزارش فوتبال جهان ، جدایی دنی آلوز پس از هشت فصل از جمع آبی‌اناری‌ها، وضعیت سمت راست خط دفاعی بارسلونا را مبهم کرد و حالا علی‌رغم نمایش‌های تحسین برانگیز سرجی روبرتو در این پست، ناتوانی الیکس ویدال در متقاعدکردن لوییس انریکه، مدیران غول کاتالانی را بر آن داشته تا در بازار زمستانی به دنبال گزینه‌ای جدید باشند.

بنابر ادعای AS، روبرت فرناندز، مدیرفنی تیم اول باشگاه بارسلونا در روزهای آینده با دستیاران خود جلسه ای را برگزار خواهد کرد که موضوع اصلی این جلسه، تعیین تکلیف تنها دغدغه ترکیب فعلی بارسا خواهد بود. فرناندز علی‌رغم رقم زدن یکی از شلوغ‌ترین نقل و انتقالات تاریخ بارسا در تابستان، بازیکنی را برای جایگزینی دنی آلوز - که با قراردادی آزاد به یوونتوس پیوست - به خدمت نگرفت تا حالا و پس از گذشت تنها چند هفته از فصل جدید و مشاهده ادامه‌دار بودن سکونشینی‌های الیکس ویدال به دنبال جذب مدافع راستی تخصصی باشد.

اما گزینه‌های بارسلونا بدین ترتیب هستند. ابتدای فهرست متعلق به داریو سرنا، کاپیتان سابق تیم ملی کرواسی و عضو فعلی باشگاه شاختاردونتسک اوکراین است. بازیکنی که در تابستان هم به بارسا لینک شد اما مشخص بود که در آن زمان چنین انتقالی روی نخواهد داد. حالا اما بارسا می‌تواند سرنا را در ژانویه با قراردادی آزاد جذب کند. دیگر گزینه‌های بارسا، کانسلو، مدافع راست والنسیا و هکتور بیرین، مدافع نام‌آشنا و فوق العاده آرسنال هستند. طبیعتا امضای قرارداد با کانسلو بسیار راحت‌تر از بیرینی‌ست که همین چند ماه پیش قراردادش با توپچی ها را تمدید کرد. 

در پایان باید گفت که بارسا از چند سال پیش به دنبال جایگزین آلوز بود اما بازیکنانی چون مارتین مونتویا، داگلاس پریرا و الیکس ویدال در جلب اعتماد انریکه ناکام ماندند تا این مربی اسپانیایی تصمیم به استفاده از روبرتوی جوان در پست غیرتخصصی بگیرد. ریسکی که البته تاکنون جواب داده اما واضح است که بارسا در این پست نیاز به یک بازیکن هم‌سطح یا بهتر از روبرتو دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.