یوونتوس به زودی خرید شزنی را نهایی می کند ؛ دی شیلیو نیز به بیانکونری بسیار نزدیک است

https://www.ftbl.ru/wp-content/uploads/2017/05/20170304_zaa_n230_242.jpgیوونتوس در آستانه نهایی کردن خرید دو بازیکن پیش از سفر به آمریکاست.

به گزارش فوتتبال جهان ، هفته ای بسیار مهم برای یوونتوس آغاز می شود. پس از معارفه داگلاس کوستا ، حالا یوونتوس به سایر فعالیت های نقل و انتقالاتی خود ادامه می دهد.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو ، بیانکونری می خواهد تا قرارداد وویچک شزنی دروازه بان سابق رم را نهایی کند. شزنی 27 ساله که اکنون در مالکیت آرسنال است، انتظار می رود تا ساعات آینده در ایتالیا حاضر باشد. امضای قرارداد شزنی ، فردا صبح تایید خواهد شد. باتوجه به مسائل جزئی لحظه آخری ، تیم ها هنوز برای حل جزییات نهایی در حال صحبت هستند. انتقال شزنی به یوونتوس نهایتا با مبلغ 11 یا 12 میلیون یورو  به علاوه پاداش قطعی خواهد شد. به این ترتیب، شزنی باید برای حضور در تور آمریکای یوونتوس آماده باشد.

بانوی پیر همچنین به جذب ماتیا دی شیلیو مدافع کناری ایتالیایی میلان نیز بسیار نزدیک است. یوونتوس و میلان امروز با یکدیگر تماس داشته اند و در آستانه رسیدن به توافق برای انتقال این مدافع 24 ساله هستند. این انتقال با مبلغی حدود 12 میلیون یورو نهایی خواهد شد. اگرچه هنوز پاداش هایی که در این انتقال گنجانده خواهد شد ، نامشخص است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.