تجلیل از ۵۰ سال مجاهدت آیت‌الله جنتی در قم ۲۴ / ۰۴ / ۱۳۹۶

تجلیل از 50 سال مجاهدت آیت‌الله جنتی در قم 

  ۲۴ / ۰۴ / ۱۳۹۶

Image result for ‫تجلیل از 50 سال مجاهدت آیت‌الله جنتی در قم‬‎
همزمان با سالگرد تشکیل نخستین دوره مجلس خبرگان رهبری و در آستانه سالروز تاسیس شورای نگهبان، از بیش از 50 سال مجاهدت آیت‌الله احمد جنتی تقدیر و تجلیل شد.
به گزارش رسا، در حاشیه برگزاری نماز جمعه قم و همزمان با سالگرد تشکیل نخستین دوره مجلس خبرگان رهبری و در آستانه سالروز تأسیس شورای نگهبان، از آیت‌الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای نگهبان با حضور جمعی از علما و مسئولان استان قم تقدیر و تجلیل شد.
بر اساس این گزارش، این برنامه که به پاس بیش از 50 سال مجاهدت آیت‌الله جنتی و همراهی همیشگی وی با حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب و حضور دائم در سنگر دفاع از انقلاب در مصلای قدس قم برگزار شد، جمعی از شخصیت‌های برجسته حوزوی و مسئولان شهری و استانی حضور داشتند.
از حاضران در این مراسم می‌توان به آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری امام جمعه قم و عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری، آیت‌الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان و عضو جامعه مدرسین، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(س) و امام جمعه قم، احمد امیر‌آبادی عضو هیئت رئیسه مجلس و جمعی دیگر از شخصیت‌های حوزوی و استانی اشاره کرد.
در این مراسم آیت‌الله حسینی بوشهری با اهدای قرآنی متبرک و حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی با اهدای نشان فاطمی حرم مطهر بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه(س) از آیت‌الله جنتی تقدیر کردند و توفیقات بیشتر و آرزوی سلامتی و طول عمر را برای عمار انقلاب از خداوند متعال خواستار شدند.
همچنین مردم ولایتمدار قم در زمان برنامه تجلیل قیام کرده و با سردادن شعارهایی از زحمات آیت‌الله جنتی در سنگرهای گوناگون انقلاب تقدیر کردند.
آیت‌الله حسینی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه قم با گرامیداشت سالگردهای افتتاح خبرگان و تأسیس شورای نگهبان، از شخصیت برجسته آیت‌الله جنتی و مجاهدت‌های وی در دفاع از ولایت فقیه و انقلاب تجلیل  کرد.
وی تأکید کرد: حضرت آیت‌الله جنتی جلوی طمع‌ورزی‌های دشمنان را گرفته و سعی کرده است که سلامت نظام را از هر جهت حفظ کند، آیت‌الله جنتی دغدغه دین دارد و با قامتی استوار در برابر همه مسائل و هجمه‌ها سینه را سپر کرده است تا انقلاب و ارزش‌ها بماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.