تساوی پرتغال و مکزیک در جدالی نفسگیر

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01205633.jpg

دو تیم مکزیک و پرتغال در اولین دیدار خود در جام کنفدراسیون ها ، به نتیجه تساوی 1-1 رضایت دادند.

به گزارش فوتبال جهان ، در دومین روز رقابت های جام کنفدراسیون ها ، پرتغال به مصاف مکزیک رفت. در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه هیچ یک از دو تیم رخ نداد و طرفین مشغول محک زدن یکدیگر بودند.

اولین صحنه مهم بازی در دقیقه 21 رخ داد که پرتغال روی ریباند ضربه آزاد رونالدو توسط په په به گل رسید اما این گل توسط گروه داوری و با ویدئو چک مردود اعلام شد.

در دقیقه 26 و روی همکاری کوارشما و سدریچ، پرتغال صاحب موقعیت شد اما ضربه سدریچ با عکس العمل اوچوا همراه بود.

اما در دقیقه 33 بالاخره پرتغال به گل رسید. روی پاس فوق العاده و عرضی رونالدو، کوارشما با دروازه مکزیک تک به تک شد و توانست با ضربه ای دقیق، گل اول بازی را به ثمر برساند.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01205638.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01205637.jpg

در دقیقه 40 و با پاس پشت پای رونالدو ، کوارشما موقعیت خوبی برای 2 برابر کردن اختلاف داشت که این اتفاق رخ نداد.

اما در دقیقه 42، مکزیک به گل تساوی رسید. کارلوس ولا در محوطه جریمه صاحب توپ شد و ارسال او با ضربه سر شیرجه ای خاویز هرناندز همراه بود تا دروازه پرتغال باز شود.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01205636.jpg

در لحظات پایانی نیمه اول ، خاویر هرناندز بهترین فرصت را برای زد گل دوم به آسمان کوبید تا در نهایت نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم ، روند بازی بسیار آرام دنبال شد و دو تیم در ساختن موقعیت مهم روی دروازه یکدیگر ناکام بودند. در دقیقه 53، خیمنز صاحب موقعیت شد اما ضربه او بعد از برخورد به په په راهی بیرون شد.
http://static2.varzesh3.com/files/picture/01205632.jpg

در ادامه، بیشتر جریان بازی در میانه میدان دنبال شد و هیچ خطر خاصی روی دروازه دو تیم ایجاد نشد. در دقیقه 80، کوارشما شانس خود را برای زدن گل دوم امتحان کرد اما ضربه او در اختیار اوچوا قرار گرفت.

در دقیقه 85، پرتغال موقعیت بسیار خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ارسال گومس و ضربه سر سیلوا با عکس العمل فوق العاده اوچوا همراه بود.

اما در دقیقه 86، بالاخره پرتغال به گل رسید. سدریچ در گوشه محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه دقیق موفق شد گل دوم پرتغال را به ثمر برساند. 

در دقیقه88 ، هرناندز می توانست روی پاس دوس سانتوس گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت. 

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 91 و روی ارسال هررا از روی نقطه کرنر، دوس سانتوس گل تساوی را به ثمر رساند تا در نهایت بازی با تساوی 2-2 به اتمام برسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.