تهدید ایسکو به جدایی در صورت خرید هازارد

http://www.punditarena.com/wp-content/uploads/2016/01/4584022601.jpg

دیاریو گل ادعا کرد ایسکو ستاره ملی پوش رئال مادرید ، این باشگاه را تهدید کرده که در صورت خرید ادن هازارد ، به چلسی خواهد رفت.

به گزارش فوتبال جهان ، رئالی ها که فصل گذشته قهرمان لالیگا و چمپیونزلیگ شدند ، قصد دارند با انجام خریدهای جدید ، شانس شان برای تکرار این موفقیت ها را حفظ کنند.

کهکشانی ها تاکنون موفق به خرید تئو هرناندز و دنی سبایوس شدند و گفته می شود ادن هازارد هم همچنان در بین گزینه های خرید این باشگاه قرار دارد.

پیش از این ادعا شده بود که رئالی ها به باشگاه چلسی اعلام کردند تنها در صورتی می توانند آلوارو موراتا را بخرند که هازارد را به آنها بفروشند.

اما اکنون دیاریو گل ادعا کرده که ایسکو از پیوستن ستاره بلژیکی چلسی به رئال استقبال نمی کند و احساس می کند که این انتقال می تواند جای او در ترکیب اصلی را تنگ تر کند.

ایسکو در مقطع پایان فصل گذشته و با مصدومیت گرت بیل ، فرصت بیشتری برای بازی در ترکیب اصلی رئال پیدا کرد و نمایش های بسیار خوبی ارائه داد اما باز هم مشخص نیست که فصل آینده زین الدین زیدان چه اندازه به او اعتماد خواهد کرد.

با توجه به اینکه تنها یک سال از قرارداد ایسکو با رئال باقی مانده و او هنوز حاضر به تمدید قرارداد نشده ، پیوستن یک بازیکن جدید به رئال می‌تواند به خروج سریع تر او از سانتیاگو برنابئو منجر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.