درخواست باشگاه استقلال برای دائمی کردن قرارداد رابسون

استقلال-مدافع استقلال-بازیکن استقلال-بازیکن برزیلی استقلال
باشگاه استقلال خواستار انتقال دائمی مدافع برزیلی تیم فوتبال این باشگاه به جمع آبی‌پوشان شده است.

به گزارش فوتبال جهان ، برخلاف سال‌های گذشته که استقلال بازیکنان خارجی بی‌کیفیت از جمله پروپیچ ، مهاجم اهل کرواسی و عادل شیحی مراکشی را جذب کرده بود ، در فصل جاری بازیکنی به استقلال پیوست که کمتر کسی تصور می‌کرد ، بتواند به بازیکن مورد اعتماد علیرضا منصوریان در قلب خط دفاعی استقلال تبدیل شود.

رابسون جان‌واریو دی پائولا 23 ساله از برزیل ؛ او پیش از آمدن به استقلال کارنامه درخشانی نداشت، اما سن کم و همچنین عملکردش در تمرینات پیش از بستن قرارداد ، منصوریان را ترغیب کرد که او را جذب کند. رابسون در ابتدای فصل روی نیمکت می‌نشست، اما در ادامه با مصدومیت محمدحسین کنعانی‌زادگان به ترکیب اصلی راه یافت و بازی‌های خوبی برای استقلال انجام داد. اوج نمایش این بازیکن به دیدار با السد قطر در مرحله پلی‌آف و دربی 84 باز می‌گردد. رابسون که از جمله برزیلی‌های احساساتی است ، خیلی تلاش کرده که نگاه فوتبال‌دوستان ایرانی به خصوص هواداران استقلال را خود جلب کند. او به همراه پادوانی هموطن خود در بیشتر بازی‌ها زوج خط دفاعی استقلالی را تشکیل داده‌اند.

به گزارش تسنیم ، رابسون که فصل گذشته در تیم برزیلی باهیا در سری B حضور داشت ، با قرارداد قرضی یک‌ساله به استقلال آمد و با توجه به عملکرد خوبش ، منصوریان از مسئولان استقلال درخواست کرد که مقدمات انتقال دائمی این بازیکن به استقلال را فراهم کنند. مدیران استقلال در نامه‌ای به باشگاه برزیلی درخواست مذاکره و انتقال این بازیکن به استقلال را کرده‌اند. البته خبرهایی رسیده مبنی بر اینکه تیم برزیلی مبلغ بالایی برای انتقال این بازیکن پیشنهاد داده که شاید استقلالی‌ها را وادار به عقب نشینی کند، اما عملکرد رابسون به گونه‌ای بوده که مسئولان باشگاه همچنان در پی مذاکره با باشگاه برزیلی هستند.

مدافع برزیلی استقلال سابقه بازی در تیم کاوازاکی فرونتال ژاپن را هم دارد که خیلی به بازی گرفته نشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.