رسانه‌های لهستانی از علاقه اتلتیکو مادرید به گزگوژ کریچوویاک خبر می‌دهند

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/large/public/contents/user337460/news/nintchdbpict000018073701-e1481726772481_61.jpg?itok=6uc0Rg55زگوژ اوضاع اسف باری را در پاریس پشت سر می‌گذارد.

به گزارش فوتبال جهان ، از لهستان خبر می‌رسد اتلتیکو مادرید به جذب گزگوژ کریچوویاک هافبک دفاعی 27 ساله لهستانی پاری سن ژرمن علاقمند است و حتی پیشنهادی 18 میلیون یورویی به این باشگاه ارسال کرده است.

کریچوویاک دو فصل پیش ، یکی از بهترین بازیکنان لالیگا در پست هافبک تدافعی بود. بازی‌های بسیار خوبش در ترکیب سویا زیر نظر اونای امری کاملا محسوس بود. امری که در تابستان همان سال راهی پاری سن ژرمن شد تا جای لورن بلان را روی نیمکت پاریسی‌ها بگیرد، با توجه به شناخت خوبی که از کیفیت کریچوویاک داشت، این بازیکن را نیز با خود به پارک د پرنس برد اما نتیجه، اسفناک بود.

ترافیک شدید موجود در خط هافبک فوق العاده باکیفیت پاری سن ژرمن از یک سو و مصدومیت‌های پیاپی از سوی دیگر، باعث شد تا کریچوویاک یکی از بدترین فصول فوتبالش را تجربه کند. او هرگز جزو انتخاب‌های امری نبود و حالا هم با تصمیم امری، به همراه پاری سن ژرمن راهی تور پیش فصل آمریکا نشده تا شایعات پیرامون جدایی او قوت بگیرد. حالا خبر رسیده که شاید کریچوویاک بار دیگر به لالیگا برگردد.

به گزارش mundodeportivo و به نقل از روزنامه Przeglad Sportowy لهستان، سران اتلتیکو مادرید به خواست سیمئونه به جذب کریچوویاک علاقه نشان داده و پیشنهادی 18 میلیون یورو برای پاری سن ژرمن ارسال کرده‌اند. گرچه کریچوویاک در صورت عملی شدن این انتقال، باید تا ژانویه در تیم دیگری به میدان برود تا از فرم بدنی ایده‌آل فاصله نگیرد. از گالاتاسارای و اینتر به عنوان دیگر مشتریان هافبک ملی‌پوش لهستانی نام برده می‌شود. 

این البته اولین باری نیست که اتلتی به کریچوویاک علاقه نشان می‌دهد. در همان تابستانی که این بازیکن به پاری سن ژرمن منتقل شد، اتلتی نیز به سویا پیشنهاد داده بود اما پیشنهاد آنها مورد قبول واقع نشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.