رسمی : لوکاس پودولسکی در تابستان ۲۰۱۷ به تیم ویسل کوبه ژاپن می پیوندد

بی اطلاعی لوکاس پودولسکی از پیشنهاد بیجینگ گوان - گالاتاسارای - تیم ملی آلمان

مهاجم پیشین آرسنال و بایرن مونیخ هم به فوتبال آسیای شرق نقل مکان می کند.

به گزارش فوتبال جهان ، باشگاه ویسل کوبه ژاپن خبر از حاصل شدن توافق میان خود و لوکاس پودولسکی مهاجم آلمانی گالاتاسارای برای انتقال این بازیکن به جی لیگ در پایان فصل جاری داد.

به گزارش یورو اسپورت ، هیروشی میتیکانی مدیریت باشگاه ویسل کوبه درباره مهاجم جدید شان که به پیشنهاداتی از سوپرلیگ چین دست رد زده گفته است:

ما از این که مهاجمی در کلاس جهانی به ویسل کوبه می پیوندد هیجان زده هستیم. پودولسکی بازیکنی است که بابت دستاوردهای خود در سراسر اروپا و در تیم های همچون کلن، بایرن مونیخ، آرسنال، اینترمیلان و گالاتاسارای شهرت دارد. وی در رده ملی هم برای تیم ملی آلمان خوش درخشیده و طی 129 بازی، 48 گل به ثمر رسانده است. او در سال 2006 به عنوان بهترین بازیکن جوان جام جهانی انتخاب شده و در جام جهانی 2014 نیز عضوی از تیمش بود. ما از پودولسکی انتظارات زیادی داریم تا ویسل کوبه را در جی لیگ سربلند کند.

وی ادامه داد: 

در کنار همکاری با باشگاه بارسلونا که از جولای 2017 آغاز خواهد شد، ما امیدواریم که تصمیم پودولسکی مبنی بر پیوستن به لیگ ژاپن، پنجره دیگری از این لیگ به سوی جهان فوتبال باشد. البته که هیچ یک از این دستاوردها بدون پشتیبانی طرفداران تیم ویسل کوبه میسر نبود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.