روحانی مطرح کرد: رعایت ملاحظات رهبر انقلاب درباره سند ۲۰۳۰ دستور کار شورای عالی انقلاب فرهنگی ۱۰ / ۰۳ / ۱۳۹۶

روحانی مطرح کرد

 رعایت ملاحظات رهبر انقلاب درباره سند ۲۰۳۰ دستور کار شورای عالی انقلاب فرهنگی

   ۱۰  / ۰۳ / ۱۳۹۶

نتیجه تصویری برای روحانی مطرح کرد   رعایت ملاحظات رهبر انقلاب درباره سند ۲۰۳۰ دستور کار شورای عالی انقلاب فرهنگی
رئیس‌جمهور با اشاره به سند آموزش ۲۰۳۰ تاکید کرد: رفع دغدغه‌ها و رعایت دقیق منویات رهبر معظم انقلاب در این زمینه دستور کار شورای عالی انقلاب فرهنگی خواهد بود.
حسن روحانی عصر سه‌شنبه و در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: درست همزمان با اینکه برخی کشورهای منطقه با اقدامات نمایشی درصدد تضعیف انقلاب و ایران اسلامی بودند، مردم با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و حضور پرصلابت خود پای صندوق‌های رای بهترین پاسخ را به آنها دادند.
روحانی همچنین در خصوص سند ۲۰۳۰ گفت: طبیعی است که غرب و حتی شرق درصدد ترویج یا تحمیل فرهنگ و سبک زندگی خود باشند اما بایستی به همراه کشورهای اسلامی و دارای فرهنگ مشترک با قدرت از چارچوب‌های دینی و فرهنگ ملی خود دفاع و صیانت کنیم.
به گزارش مهر، رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: بسیاری از اسناد و کنوانسیون‌های مشابه بین‌المللی بویژه یونسکو الزام‌آور نیستند و در مورد سند ۲۰۳۰ هم صراحتا اعلام شده که صرفا درحدود ضوابط دینی، قانونی و فرهنگی خود عمل خواهیم کرد.
وی تاکید کرد که رفع دغدغه‌ها و رعایت دقیق منویات رهبر معظم انقلاب در این زمینه دستور کار شورای عالی انقلاب فرهنگی خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.