فابینیو می خواهد به پاری سن ژرمن بپیوندد

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user35197/news/psg-al-khelaifi-pret-a-lacher-50me-pour-prendre-fabinho-a-monaco-iconsport_nlg_200316_17_38182161.jpgبه نظر می رسد که تیم پاریسی شانس بیشتری برای جذب هافبک برزیلی موناکو دارد.

به گزارش فوتبال جهان ، با وجود علاقه تیم هایی چون منچستریونایتد و یوونتوس حالا به نظر می رسد که پاری سن ژرمن شانس بیشتری برای به خدمت گیری فابینیو، هافبک دفاعی 23 ساله موناکو دارد.

فابینیوی برزیلی تصمیم خود را گرفته و این تصمیم او می تواند بسیار پر سر و صدا باشد. در واقع ، فابینیو می خواهد تا به پاری سن ژرمن بپیوندد و انتقال به این تیم را برگزیده است. حالا همه چیز بستگی به تصمیم موناکو دارد. موناکو در پاییز قبل قرارداد فابینیو را تا 2021 تمدید کرد اما باید دید که آیا آن ها حاضر خواهند شد که ستاره شان را به رقیب مستقیم واگذار کنند یا خیر.
ژرژ مندس مدیر برنامه های فابینیو در حال بردن په په، دیگر موکل خود به پاری سن ژرمن است و این موضوع می تواند در آینده هافبک برزیلی نیز موثر باشد. از سوی دیگر، مندس رابطه خوبی با مدیران موناکو دارد و احتمال انتقال فابینیو به پی اس جی، کم نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.