منچسترسیتی برای خرید دنیلو با چلسی وارد رقابت شد

https://en.sportyou.com/wp-content/uploads/2017/05/danilo.jpgسیتی هنوز نمی خواهد از خرید فول بک های گران قیمت دست بکشد و این بار ، نوبت مدافع ناموفق سال های اخیر لوس بلانکوس است.

به گزارش فوتبال جهان ، منچسترسیتی بالاخره موفق به خرید مدافع راست تاتنهام ، کایل واکر شد اما هایجک دنی آلوز توسط پاری سن ژرمن ، کار سیتیزن ها را دوباره در سمت راست خط دفاعی پیچیده کرده است؛ زیرا گزینه جانشینی برای واکر ندارند.

به گزارش تا دانکن کسلز از تایمز ، فرناندینیو قادر به بازی در سمت راست خط دفاع هست و البته سیتیزن ها در آکادمی خود ، پابلو مافئو را نیز در اختیار دارند. اما سیتیزن ها می خواهند بار دیگر برای تقویت خط دفاع خود، نجومی هزینه کنند و برای خرید دنیلو،مدافع کناری رئال مادرید نقشه می کشند.

دنیلو ، در رادار یوونتوس بود اما سهمیه غیراروپایی یوونتوس ، توسط داگلاس کوستا پر شد و دیگر مشتری دنیلو ، یعنی پاری سن ژرمن نیز موفق به خرید دنی آلوز شد. حالا ، تنها رقیب منچسترسیتی بر سر خرید مدافع کناری برزیلی ، چلسی است. 

بنا به گزارش تایمز ، مبلغ خرید دنیلو دست کم 21.9 میلیون پوند خواهد بود. البته اگر منچسترسیتی و چلسی که از غول های ثروتمند جزیره محسوب می شوند برای خرید او رقابت کنند، قیمت وی بسیار بالاتر هم خواهد رفت. با توجه به قیمت خرید واکر و خرید احتمالی بنجامین مندی ، اگر سیتیزن ها دنیلو را نیز به خدمت بگیرند، سرمایه گذاری بزرگی در پست فول بک انجام داده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.