مویا در آستانه تمدید قرارداد با اتلتیکو مادرید

دروازه‌بان اتلتیکو مادرید - لیگ قهرمانان اروپا - اتلتیکو مادرید - نقل و انتقالات

علی‌رغم تبعید دوباره به نیمکت ذخیره‌ها، مویا قصد تمدید قراردادش با روخی بلانکوس را دارد.

به گزارش فوتبال جهان ، میگل آنخل مویا دروازه‌بان اسپانیایی اتلتیکو مادرید به زودی قراردادش را برای یک فصل دیگر تمدید خواهد کرد. قراردادی که می تواند تا یک سال بیشتر نیز تمدید شود.

به گزارش as، مویا که در این فصل پس از مصدومیت شدید یان اوبلاک به خوبی در هفته‌های اخیر از دروازه راه راه پوشان محافظت کرد، در آستانه تمدید قرارداد با اتلتی قرار دارد. او که قراردادش با پایان فصل به اتمام می‌رسد، از ژانویه برای مذاکره با هر تیم دیگری آزاد بود اما همواره دوست داشته در ویسنته کالدرون باقی بماند و به همین دلیل هم پیشنهاد تمدید قرارداد باشگاه را خیلی زود پذیرفته است.

طبق شنیده‌ها، این قرارداد طی این هفته یا هفته آینده به امضا خواهد رسید. قراردادی که یک فصل اعتبار خواهد داشت و البتهدر صورت حضور مویا در تعداد مشخصی از بازی‌ها، به صورت اتوماتیک یک فصل دیگر نیز تمدید خواهد شد. بدین ترتیب، مویا را حداقل یک فصل دیگر در لباس اتلتی خواهیم دید. مویا دیروز این خبر را در گفتگو با خبرنگاران تایید کرد و گفت:

می خواهیم آرام باشیم. اتلتی می‌داند من دوست دارم بمانم و من هم می دانم باشگاه خواهان تمدید قرارداد با من است. خیلی ساده. این هفته مذاکرات را به اتمام می‌رسانیم و در همین روزها قرارداد جدید به امضا خواهد رسید. هیچ مشکلی میان ما وجود ندارد. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.