پیشنهاد نهایی بارسلونا به گوانگژو برای انتقال پائولینیو

http://img.bleacherreport.net/img/images/photos/003/670/391/hi-res-71509afb20fc965715a51f7c49258ed2_crop_north.jpg?h=533&w=800&q=70&crop_x=center&crop_y=top
30 میلیون یورو به علاوه متغیرات ، آخرین پیشنهاد بارسلونا به باشگاه چینی خواهد بود.

به گزارش فوتبال جهان ، پائولینیو هافبک 28 ساله و برزیلی گوانگژو اورگرانده چین مدتی است که مورد توجه بارسلونا قرار گرفته است. این بازیکن که از فیزیک بسیار خوبی برخوردار است از اولویت های تقویت پروژه ارنستو والورده در فصل آتی محسوب می شود. 

به گزارش اسپورت ، تلاش های قبلی مسئولان بارسلونا برای جذب پائولینیو نتیجه نداد و گوانگژو پیشنهادات 20 و 27 میلیون یورویی بلوگرانا را بلافاصله رد کرد. با توجه به علاقه قلبی بازیکن جهت پیوستن به بارسلونا، مدیران این باشگاه نیز گام هایی برای نهایی شدن این انتقال برداشته اند. طبق آخرین شنیده ها، بارسلونا نمایندگانی از خود را به چین فرستاده تا با سران گوانگژو بر سر انتقال پائولینیو مذاکره و در مورد جزئیات پیشنهاد جدید صحبت کنند. 

به طور روشن گوانگژو به پیشنهادات زیر 40 میلیون یورو برای فروش پائولینیو توجهی ندارد و اعلام کرده که تنها زمانی راضی به این انتقال می شوند که بارسلونا رقم فسخ قرارداد بازیکن را بپردازد. بارسلونا اما رویکرد متفاوتی دارد تا بند جداسازی بازیکن را به یک باره فعال نکند. آن ها تمایل دارند برای آخرین بار به گوانگژو پیشنهادی 30 میلیون یورویی به علاوه 10 میلیون یورو متغیر را بدهند و مدیران این تیم مدعی چینی را متقاعد نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.